Auguste RAFFET (1804-1860)

Lot 32
800 - 1 000 EUR
Result : 800 EUR

Auguste RAFFET (1804-1860)

Napoleon on horseback
Gouache signed lower left.
16 x 11 cm

Provenance: sale Ader Picard Tajan, Palais Galliera, 28 November 1972, n° 33.