ÉCOLE FRANÇAISE du XIXe siècle

Lot 40
150 - 180 EUR
Result : 120 EUR

Rectangular miniature "leave me one my old one".
4 x 7,8 cm

Provenance: sale Hôtel Drouot, 10 December 1973, n° 10.