Lot n° 10
Estimation :
200 - 400
: 400EUR
École FRANÇAISE du XVIIIe siècle
Animated bird landscape
Gouache.
41.5 x 26 cm
A watercolour is attached
Animated landscape 26.6 x 37.2 cm