ÉCOLE FRANÇAISE de la fin du XVIIe ou du début du XVIIIe siècle

Lot 13
Estimation :
600 - 800 EUR

Portrait of a man
Oil on canvas.
(Accidents, restorations).
75 x 58,5 cm, oval