École FRANÇAISE du XVIIIe siècle

Lot 14
Estimation :
800 - 1200 EUR
Result : 1 400EUR

Presumed portrait of Monsieur Siry de Marigny, President of the Parliament of Paris
Pastel.
(Small accidents).
62 x 51 cm