WAKIZASHI SHINOGI ZUKURI, hamon choji midare,... - Lot 255 - Beaussant Lefèvre & Associés

Lot 255
Estimation :
2000 - 3000 EUR
WAKIZASHI SHINOGI ZUKURI, hamon choji midare, fusée percée d'un mekugi ana. Signée Mino. Japon, XVIIe siècle, Kanesada. Nagasa: 49,5 cm Saya en same.