Lot n° 265
Estimation :
400 - 500
: 1 000EUR
JAPON - XVIIe siècle
Wakizashi shinogi zukuri, hamon choji midare, fusée percée d'un mekugi ana.
Signée Mino Kanesada.
Nagasa: 49,5 cm
Saya en same.